کارمندان گوگل بعد از آن‌جا، به کدام شرکت می‌روند؟

کمپانی Zynga که با رشد دیوانه‌وارش یکی از بزرگ‌ترین پذیرنده‌های کارمندان گوگل شد (52 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-01.jpg

Zynga یک شرکت سازنده بازی‌های اینترنتی تحت شبکه‌های اجتماعی است و محبوبیت آن پس از آن چندبرابر شد که مشخص گردید 12 درصد سود خالص فیس‌بوک از طریق بازی‌های ساخت این کمپانی بدست آمده است!

این شرکت همچنین برای شبکه اجتماعی گوگل (یعنی گوگل پلاس) نیز بازی‌هایی را ساخته است.

 

Cisco Systems نیز محل خوبی برای کارمندان خارج شده از گوگل است (82 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-02.jpg

این کمپانی را همه کسانی که با شبکه سر و کار دارند به خوبی می‌شناسند. این کمپانی به طور فراگیر در بخش روتر‌های بی‌سیم و شبکه فعالیت دارد. محصولات این کمپانی در همه جا یافت می‌شود و حتی ممکن است شما هم‌اکنون با یکی از همین محصولات به اینترنت متصل شده و این مطلب را می‌خوانید.

 

دانشگاه Stanford جایی که خیلی از گوگلی‌ها برای ادامه تحصیل به آنجا بازمی‌گردند! (95 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-03.jpg

به نظر می‌رسد بعضی از گوگلی‌ها هنوز تحصیلات خود را به پایان نرسانده‌اند! طبق آمار بدست آمده از Linkedin تعدادی از کارمندان گوگل برای ادامه تحصیل در سطح P.H.D این کمپانی را ترک کرده و وارد دانشگاه Stanford شده‌اند.

 

Amazon اولین سه رقمی در لیست گوگلی‌های خارج شده از گوگل (118 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-04.jpg

آمازون که به خاطر فروش کتاب‌های الکترونیکی و Kindle Fire سر و صدای زیادی به پا کرده نیز یکی از پذیرنده‌های خوب مهندسان گوگل برای کار روی سیستم‌عامل اختصاصی شده اندروید برای Kindle Fire است.

 

توییتر دوست داشتنی (134 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-05.jpg

توییتر نیز به عنوان یکی از سرویس‌های محبوب در بین شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود که توانسته بسیاری از مهندسین گوگل را به سوی خود جذب کرده و از آن‌ها استفاده کند.

 

یاهو نیز یکی از اهداف کارمندان پیشین گوگل محسوب می‌شود (139 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-06.jpg

نام یاهو در بین اخبار نه چندان خوب حال حاضر درباره این کمپانی، ممکن است کمی نامتعارف و غافلگیر کننده باشد اما در حقیقت این کمپانی ۲۰ میلیارد دلاری که هم‌اکنون به دنبال تغییر وضعیت کنونی و پیشرفت هرچه بیشتر نسبت به گذشته می‌باشد یکی از کمپانی‌های محبوب کارمندان سابق گوگل محسوب می‌شود.

 

Linkedin نیز به عنوان یکی از کمپانی‌های برتر در سال گذشته پذیرای گروهی از مهندسین گوگل بود (149 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-07.jpg

اطلاعاتی را که در این مقاله مشاهده می‌کنید همگی با توجه به رزومه کاری افراد موجود در همین وبسایتی است که هم‌اکنون در حال معرفی آن هستم. LinkedIn که سال خیلی خوبی را پشت سر گذاشته و ارزش خود را به ۹ میلیارد دلار رسانده است محل مناسبی برای مهندسان سابق گوگلی است.

 

Apple محبوب (156 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-08.jpg

یکی از محبوب‌ترین کمپانی‌های حال حاضر در سرتاسر دنیا را همه می‌شناسید و با محصولات آن آشنا هستید. بدون هیچ توضیح اضافه‌ای کدام مهندس دوست ندارد در جایی کار کند که میلیون‌ها نفر از محصولات آن استفاده می‌کنند و با آن رابطه مستقیم دارند؟

 

مایکروسافت همچنان به دنبال مهندسان گوگل و استخدام آن‌ها (280 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-09.jpg

مایکروسافت در سال‌های اخیر خود را برای ورود جدی‌تر به عرصه رقابت با بزرگان تجهیز کرده است. به عنوان مثال با موتور جستجوی بینگ به جنگ گوگل رفته است و با سیستم‌عامل ویندوز فون، تبدیل به رقیبی قدرتمند برای بزرگانی همچون iPhone و دستگاه‌های اندرویدی شده است و در این راه نیاز به مهندسان با تجربه دارد.

 

فیس‌بوک، محبوب‌ترین گزینه برای مهندسان سابق گوگل (453 گوگلی)

heres-where-all-that-talent-leaving-google-ends-up-10.jpg

نیازی به توضیح ندارد. پیشرفت عجیب این شبکه اجتماعی قدرتمند و دوست‌داشتنی هر کسی را برای کار در آن وسوسه می‌کند و کارمندان گوگل نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

/ 1 نظر / 38 بازدید
ایمان آرزه

سلام بزرگوار. ***عیدتون مبارک،سیزدهتون بدر،دشمناتون در به در!*** از تارنمای زیباتون کوتاه،مختصر و مفید دیدن کردم.با سلیقه اید اما هنوزم میشه بهتر بشید.اگر وقت داشتید و سلیقتون گرفت خوشحال می شم به دست نوشته های این حقیر سری بزنید و نظر زیباتون رو ثبت کنید.ضمنا! یادتون نره! تو نظرسنجی هم حتما شرکت کنید. عزیز باشید.